Dzieci.GdzieSzukac.pl tematyczny katalog stron dla dzieci, młodzieży i ich rodziców. Gry on line, nauka, film video.
Papierowe zabawki czyli orygami dla każdego. Orygami to japońska sztuka tworzenia postaci i przedmiotów z kartek papieru bez użycia kleju czy nożyczek.. Na stronach witryny liczne wskazówki za pomocą których można samodzielnie wykonać postacie, pudełka, rośliny i wiele więcej innych modeli. Do atrakcji strony z pewnością można zaliczyć artykuły z których można się dowiedzieć o historii orygami, oraz opisy książek traktujących o tej sztuce. Relacje z imprez i przede wszystkim galeria, w której prezentowane są gotowe juz prace.
Kategorie » Rozrywka,
Portal amerykańskiego Jet Propulsion Laboratory, jednej z wielu agencji naukowych NASA. Agencja ta ta zarządza większością amerykańskich misji kosmicznych. Na stronach witryny znajdziemy dużo multimedialnych materiałów zarejestrowanych w kosmosie przez misje kosmiczne, jak również opisy tych misji. To i wiele więcej dla miłośników astronomii posługujących się językiem angielskim.
Kategorie » Nauka zabawa,
Kennedy Space Center's Science na strona tego angielsko języcznego portalu znajdziemy dużo materiałów dotyczących przygotowań do misji kosmicznych, jak również już odbytych. Znajdziemy tu opisy lotów, mnóstwo zdjęć i multimedialnych filmów. NASA - KSC Video Feeds między innymi telewizja edukacyjna na żywo i web kamery. Gdzie na żywo można zobaczyć start czy powrót wahadłowców z misji. Web kamery z poglądem w halach gdzie jest przygotowywany sprzęt do kolejnych lotów.
Kategorie » Nauka zabawa,
Osób online: 2